Про компанію

Минуло вже 26 років з моменту, коли перша аптека мережі «Аптеки медичної академії», яка розташована в Дніпрі на Соборній площі, 2, обслужила своїх перших клієнтів. З тих пір ми не ...

Про компанію

Минуло вже 26 років з моменту, коли перша аптека мережі «Аптеки медичної академії», яка розташована в Дніпрі на Соборній площі, 2, обслужила своїх перших клієнтів. З тих пір ми не тільки збільшили кількість точок продажів, але і розширили їх географію. Мережа з 26 аптек і 4 аптечних пунктів в Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Новомосковську і Кам'янському готова обслужити покупців, які потребують якісних і сучасних медпрепаратів та виробів медичного призначення. А з 2011 року наш рецептурно-виробничий відділ виготовляє індивідуальні ліки за рецептами, виписаними лікарями. Надається послуга з резервування товару через інтернет.

ТОВ "Аптеки медичної академії" є ексклюзивним партнером Дніпровського державного медичного університету в області фармації.

«Аптеки медичної академії»: якість препаратів і увага до кожного покупця!

ИнфоТОВ "Аптеки медичної академії" це:


Індивідуальний підхід до кожного клієнту і професійне ставлення навіть до найдрібніших деталей дозволяють гарантувати нашим покупцям гідний рівень послуг, що надаються.


В аптеках Вам нададуть кваліфіковану допомогу з питань придбання лікарських засобів і товарів аптечного асортименту, допоможуть підібрати компресійний трикотаж, косметичні засоби з урахуванням індивідуальних особливостей і переваг. Наші фахівці продемонструють як користуватися медичною технікою та дадуть рекомендації по її використанню. При необхідності можна отримати консультацію фахівця не виходячи з дому - по телефону.

Для зручності покупців ми раді надати ряд додаткових послуг – резервування товару в аптеці, допомога в пошуку лікарських засобів, медичної техніки, косметики та інших товарів аптечного асортименту.
Початок
Початок
}