Наші переваги

Придбати товари в нашій аптеці –
означає зробити вибір на користь якості, надійності, компетентності та професіоналізму!


Орієнтація на покупця

Орієнтація на покупця

Наша головна задача – задоволення потреб кожної людини в засобах і послугах у лікуванні і профілактиці захворювань.

Важливий критерій, за яким людина обирає мережу аптек - це не тільки ціна лікарських засобів, але і якість обслуговування. Щоб відповідати очікуванням покупців, у наших аптеках проводиться аналіз скарг і претензій, а також контролюється рівень сервісу.

Кращий АСОРТИМЕНТ

Кращий АСОРТИМЕНТ

Ми пропонуємо кращий асортимент медичних товарів в Дніпропетровській області - понад 9 000 найменувань. Серед них - ефективні лікарські засоби українських та зарубіжних виробників, ліки, виготовлені в аптеці за індивідуальними рецептами, медична техніка для дому, предмети догляду за хворими, лікувальна косметика, засоби догляду за дітьми.

Виготовлення ЛІКІВ за рецептом лікаря

ВИГОТОВЛЕННЯ ЛІКІВ за рецептом лікаря

Ми пропонуємо відвідувачам тільки те, що їм необхідно. Саме тому ми вікрили рецептурно-віробничий відділ, в якому здійснюється виготовлення ліків в умовах аптеки за рецептом лікаря для конкретного пацієнта.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Ми забезпечуємо збереження якості товарів аптечного асортименту та гідний рівень обслуговування відвідувачів:

 • Вся продукція, що реалізується, сертифікована відповідно до законодавства України і має дозвіл до застосування на території України.
 • Чітко організована система внутрішнього контролю якості лікарських засобів, що надходять в аптеку, яка дозволяє донести до споживача якісний продукт.
 • Сучасне обладнання забезпечує правильне зберігання лікарських засобів із врахуванням вимог належної практики зберігання.
 • Наявність електронної бази термінів придатності ліків дозволяє нам щодня здійснювати контроль термінів зберігання медичних препаратів.

Всі знають, як контролювати якість ліків, а ми це робимо щодня!

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Підвищення кваліфікації співробітників - запорука високого рівня сервісу

В мережі «Аптеки медичної академії» особливе відношення до обслуговування клієнтів. Тому у нас працюють провізори та фармацевти, що регулярно підвищують кваліфікацію на базі кращих медичних навчальних закладів України.

Завідувачі аптеками та їх заступники проходять спеціалізований курс «Організація і управління фармацією».

На підприємстві організований спеціалізований навчальний центр, де все провізори і фармацевти навчаються і покращують свої навички:

 • періодичні тренінги для персоналу
 • навчання на спеціальному тренажері для провізорів і фармацевтів
 • поліпшення навичок роботи з ПК для обслуговування клієнтів і ведення обліку

Комп'ютерні технології – помічники працівників і клієнтів

Комп'ютерні технології

Комп'ютерні технології - помічники працівників і клієнтів

Для забезпечення пацієнтів необхідними фармацевтичними препаратами, співробітники користуються програмою «Фармопіка». Вона дозволяє за симптомами, зазначеними покупцем, швидко і точно підібрати лікарські засоби, що відпускаються без рецепта, використовуючи при цьому «Протокол провізора».

За допомогою програми «Філія»:

 • не допускаються в продаж ліки, заборонені до відпуску
 • контролюються терміни придатності медикаментів
 • прискорюється відпуск товару покупцям
 • визначається потенційний дефіцит товару
ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА населення

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА населення

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА спеціалістів

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА спеціалістів

ТОВ «Аптеки медичної академії» реалізує програму інформування лікарів міста Дніпра та Дніпропетровської області про лікарські препарати, зареєстровані на території України.

У даній програмі ми використовуємо тільки доступну та достовірну інформацію для фахівців різного профілю. Вона фінансується Аптеками медичної академії і є безкоштовною для лікарів. Інформація доступна як в електронному вигляді, так і у вигляді друкованих прайс-листів асортименту лікарських засобів, які регулярно надаються в ЛПУ Дніпропетровського регіону. Ми не створюємо рекламу - ми надаємо необхідну інформацію!

ДОВІРА

ДОВІРА

За 26 років на фармацевтичному ринку ми завоювали довіру і повагу як покупців, так і лікарів. Ми прагнемо бути відкритими і чесними по відношенню до наших клієнтів і партнерів.

Початок
Початок
}