Угода про використання Сайту

Користувач прямо погоджується, що Інформаційні матеріали про Лікарські Засоби, розміщені на Сайтіama.dp.ua, служать для ознайомлювальних цілей і НЕ ПРИЗНАЧЕНІ для...

Угода про використання Сайту

  1. Користувач прямо погоджується, що Інформаційні матеріали про Лікарські Засоби, розміщені на Сайтіama.dp.ua, служать для ознайомлювальних цілей і НЕ ПРИЗНАЧЕНІ для використання в якості посібника з застосування Лікарських Засобів (самостійної діагностики захворювань, призначення ЛЗ, лікування лікарськими засобами з використанням даних інформаційних матеріалів).
    Увага! Застосовувати Лікарські Засоби необхідно за призначенням лікаря і відповідно до ОРИГІНАЛЬНОЇ ІНСТРУКЦІЇ, що вкладена в упаковку ЛЗ.

  2. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може бути завдана вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться за рекомендаціями, викладеними на Сайті. Користувач повністю відповідає за будь-яке неправильне трактування, що може виникнути внаслідок перегляду, читання або копіювання матеріалів, що містяться на Сайті і, таким чином, жодна юридична або фізична особа не може бути відповідальна за використання згаданих матеріалів. Ні в якому разі відповідальність за наслідки, які прямо або опосередковано спричинило за собою використання інформації, розміщеної на цьому Сайті, не може покладатися на Власника Сайту і бути підставою для цого судового переслідування.

  3. Будь-який користувач актом перегляду матеріалів Сайту(документів, файлів, результатів роботи програм) приймає умови даної угоди. Будь-які неточності даної угоди трактуються на користь адміністрації сайту.

  4. Користувачі Сайту з інших країн повинні використовувати інформацію про лікарські засоби відповідно до правил, які діють на їх території.

  5. При повному або частковому використанні матеріалів активне посилання на Сайт обов'язкове.

  6. Якщо користувач не до кінця розуміє умови цієї Угоди або не згоден з будь-яким із пунктів, викладених в угоді, він повинен покинути сторінки Сайту.

  7. При виникненні побажань або питань, пов'язаних зі змістом матеріалів Сайту, користувачеві слід звертатися до адміністрації Сайту.

  8. Ця Угода не є договором. Власник Сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і скласти нову. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

Початок
Початок
}